Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023.

W atmosferze radości i z pełnymi serdecznych wakacyjnych wspomnień uśmiechami rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Podczas uroczystości powitaliśmy uczniów klas pierwszych, uczniów kontynuujących naukę oraz tych, którzy dołączyli do naszej społeczności do klas starszych. 1 września z pewnością na długo zapadnie w pamięci pierwszoklasistom, którzy rozpoczęli naukę w naszej szkole. Mamy nadzieję, że ciepłe słowa, jakimi obdarował najmłodszych uczniów dyrektor szkoły – Pan Maciej Grabianowski osłodzą im czas niepewności i pozwolą spojrzeć na szkołę, jako miejsce przyjazne, pełne radości i życzliwych osób.
✅ W inauguracji roku szkolnego 2022/2023 uczestniczył również burmistrz Miasta i Gminy Wschowa- Pan Konrad Antkowiak, dyrektor Biura Oświaty i Spraw Społecznych w gminie Wschowa- Pani Anna Wiśniewska, przewodnicząca Prezydium Rady Rodziców – Pani Anna Grześkowiak, przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji we Wschowie oraz Komendant Straży Miejskiej we Wschowie- Pan Witold Skorupiński, którzy wspólnie z burmistrzem wręczyli wszystkim pierwszoklasistom kamizelki odblaskowe, by zwiększyć bezpieczeństwo dzieci w drodze do i ze szkoły.
✅ Po uroczystości nastąpiło oficjalne otwarcie świetlicy socjoterapeutycznej, która będzie funkcjonować w naszej szkole już od września w godzinach 16.00-19.00. Świetlicę prowadzić będzie Stowarzyszenie Przyjaciół Jedynki.
✅ Życzymy powodzenia, wytrwałości, cierpliwość i pogody ducha każdemu uczniowi, nauczycielowi i rodzicowi ‼️ Trzymamy za Was kciuki ‼️ Sięgajcie po marzenia