we Wschowie
Menu
Projekt - "Kształtujemy kompetencje kluczowe uczniów"

Przyjaciel szkoły

Uchwałą Rady Pedagogicznej, od roku szkolnego 2015/2016, przyznawany jest tytuł „Przyjaciel Szkoły”. Akt nadania tego tytułu jest wyrazem naszej wdzięczności, wielkiego uznania dla zasług związanych z efektywnym wspieraniem działalności naszej szkoły, wynika z potrzeby utrwalenia w pamięci współczesnych i przyszłych pokoleń ludzi zasłużonych dla rozwoju naszej placówki.

Uchwałą Kapituły tytuł „Przyjaciel Szkoły” otrzymali:

Rok szkolny 2015/2016
p. Szymon Bazylewicz
p. Sebastian Nietyksza
p. Zbigniew Zieliński

Rok szkolny 2016/2017
p. Barbara Nieścior
p.p. Agnieszka i Andrzej Hubert
p.p. Wiesława i Marek Kreczetowscy
p.p. Anna i Radosław Woroniec 

Rok szkolny 2017/2018
p. Jolanta Denesiuk 

Rok szkolny 2022/2023

p. Łukasz Topa

p. Piotr Bajończak