Komisje konkursowe wybrały dyrektorów.

Pozytywne rekomendacje komisji konkursowych do dalszego kierowania swoimi placówkami oświatowymi otrzymali dotychczasowi dyrektorzy Przedszkola nr 3 im. „Wesoła Trójeczka” oraz Szkoły Podstawowej nr 1.

Pani Sylwii Bąkiewicz (Przedszkole nr 3) i pan Maciej Grabianowski (Szkoła Podstawowa nr 1) prezentowali dziś (11 maja) swoje koncepcje rozwoju i funkcjonowania placówek. Komisje pod przewodnictwem Anny Wiśniewskiej – dyrektor Biura Oświaty i Spraw Społecznych – postanowiły wydać pozytywne rekomendacje dla obojga kandydatów.

– Państwa wieloletnia praca na stanowisku dyrektorów, dalsza wizja rozwoju przedstawiona odpowiednio dla przedszkola i szkoły oraz wiedza oceniona jest pozytywnie nie tylko przez członków komisji, ale przede wszystkim przez wychowanków i rodziców – skomentował burmistrz Konrad Antkowiak. –  Jeszcze raz gratuluje i cieszę się, że niebawem spotkamy się, by wręczyć Państwu nominacje na kolejne kadencje pracy.

Na podstawie : https://zw.pl/Dyrektorzy-placowek-oswiatowych-pozostana-na-stanowiskach-,147950&