Menu
Projekt - "Kształtujemy kompetencje kluczowe uczniów"

Spełniamy marzenia.

W bibliotece szkolnej rozstrzygnięto konkursy świąteczne. Na gazetce ukazała się choinka a w bombkach umieszczone zostały cytaty z lektur szkolnych. Zadaniem uczniów było odgadnąć jak najwięcej tytułów książek a odpowiedzi wrzucić do mikołajkowych skarpet. W tym konkursie nagrodę – puzzle otrzymała uczennica z klasy IVa Nina Krawiec.

Miło nam poinformować, że święty Mikołaj dotarł do szkolnej biblioteki i przeczytał wszystkie listy czytelników.
Do drugiej skarpety można było składać zamówienia na wymarzoną książkę pod choinkę. Spełnił dwa życzenia. Książkę „Bez Ciebie to nie święta” otrzymała Lena Rycerz z kl. VIIa oraz Franciszek Bazylewicz z kl. VIIb książkę „Odwrócona piramida. Historia taktyki piłkarskiej”. Prezenty czekają na Was w bibliotece.

Miś Damazy wyróżnił uczniów z klas pierwszych, którzy wzięli udział w konkursie „serduszkowym”- nagrody za systematyczne czytanie książek otrzymały: Julia Walendziak z kl. Ia, Zosia Węcławska z kl. Ib i Alicja Błaszczyk z kl. Ic.
Życzymy miłego świątecznego czytania.