Pojedynek detektywów.

W bibliotece szkolnej odbył się konkurs czytelniczy dla klas II i III – „Pojedynek detektywów”. Uczniowie biorący udział w pojedynku mieli za zadanie przeczytać trzy książki: „Detektywa Pozytywkę” Grzegorza Kasdepki, „Tajemnice diamentów” oraz „Tajemnice mumii” Martina Widmarka z serii biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Konkurs odbył się na zasadzie losowania pytań do poszczególnych książek. Klasę IIA reprezentowali: Maciej Saleta i Ola Jaszczur, klasę IIC – Dorota Strzałkowska i Sabina Krawiec, klasę IIIA – Ola Grycz i Michał Konieczny, klasę IIIB – Hania Molik i Julia Wojtczak, klasę IIIC Kinga Szymoniak i Hubert Piwowar. Do drugiej części pojedynku zakwalifikowały się dwie klasy – IIA i IIIA. Pierwsze miejsce, z przewagą jednego punktu, zdobyła klasa IIA.
Wszystkim uczniom gratulujemy wnikliwego czytania. Zapraszamy do następnych konkursów.