Spotkanie z grupami przedszkolnymi

W dniach od 5 – 7 marca br. naszą szkołę odwiedziły grupy przedszkolne z Niepublicznego Przedszkola i Żłobka „Złota Rybka u Dula”, Niepublicznego Przedszkola i Żłobka „Słoneczko”, Przedszkola nr 3 „Wesoła Trójeczka”, Niepublicznego Przedszkola u Sióstr Salezjanek oraz Samorządowego Przedszkola nr 1 „Tu mieszka Bajeczka”. Przedszkolaki zostały bardzo miło przyjęte przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, którzy przygotowali dla nich wiele ciekawych atrakcji. Dla każdej grupy przedszkolnej zostały  zorganizowane zajęcia, które pokazują czego można się nauczyć i jak można ciekawie spędzać czas. Wielką radość sprawiło dzieciom rozwiązywanie zadań przy tablicy interaktywnej. Dzieci wykonały także prace plastyczno – techniczne. Mogły również spróbować swoich sił podczas rozgrywek szachowych. Każdy mógł zasiąść w szkolnej ławce a także spotkać starszych kolegów i koleżanki. Na koniec na dzieci czekał słodki poczęstunek w postaci pysznego gofra. Wszystkim grupom przedszkolnym dziękujemy za wizytę w naszej szkole.