we Wschowie
Menu
Projekt - "Kształtujemy kompetencje kluczowe uczniów"

Plebiscyt na ulubieńca publiczności Pitbike.

Rodian Romaniuk z klasy 1c Szkoły Podstawowej nr 1 we Wschowie został nominowany wśród 12 osób z całej Polski w plebiscycie na ulubieńca publiczności Pitbike. Rodian na pitbike’u jeździ od ponad roku w klubie Pitbike51 w Lesznie pod okiem trenerów: Jakuba Majchrzaka i Marcina Jędrzejczyka. W tym sezonie brał udział m.in. w jazdach pokazowych w 5 rundach Pucharu Polski PIT Bike Off-Road. Rodian trenuje na różnych torach w całej Polsce, gdzie zdobywa doświadczenie i świetnie się bawi. Po ukończeniu 8 roku życia będzie mógł zdawać licencję Pitbike Polskiego Związku Motorowego i ścigać się w klasyfikacji generalnej m.in. o Puchar Polski.
Serdecznie gratulujemy I życzymy kolejnych sukcesów.