Przeczytaliśmy- namalowaliśmy.

10 listopada w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste rozdanie nagród książkowych uczniom klas I, II i III, którzy wzięli udział w konkursie „Przeczytaliśmy- namalowaliśmy” . Nagrodzone prace powstały na podstawie książek takich jak : „Drzewo do samego nieba”, „Kopciuszek”, „Plastusiowy pamiętnik”, „Królewna śnieżka i siedmiu krasnoludków”, „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”, „Amelka”, „Brzydkie kaczątko”, „Niesamowite przygody dziewięciu skarpetek”. Komisja pod przewodnictwem pani Anny Cieśli przyznała I miejsce Dominikowi Łojko z kl. IIb, Oliwii Maćkowskiej z kl. IIb, Aurelii Grześkowiak z kl. Ib, Zosi Chudak z kl. Ib, Amelii Kijewskiej z kl. Ib, Gabrysi Huzar z kl. IIb, miejsce II przyznano Zosi Węcławskiej z kl.Ib, Lenie Wegiera z kl. Ia, Patrykowi Śliwińskiemu z kl. IIc, Zosi Grześkowiak z kl. IIa, Danylo Andrienko z kl. IIb oraz Michałowi Koniecznemu z kl. IIIa, wyróżnienie otrzymała Wiktoria Dziadkiewicz z kl. IIc. Gratulujemy i zapraszamy do naszych konkursów.