Bal Karnawałowy w klasach I – III

We wtorek 12 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I-III. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci. Tego dnia sale lekcyjne zamieniły się w sale balowe. Wcześniej uczniowie z każdej klasy na swoich zajęciach edukacyjnych przygotowali wszelkie elementy, które posłużyły do dekoracji sali. Dzięki pomocy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej salę przyozdobiły różnokolorowe łańcuchy, serpentyny, balony. Zjawiskowy wygląd wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Zabawa urozmaicana była ciekawymi konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani słodkościami. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach.