Dzień Gier Planszowych.

Dziś po raz pierwszy odbył się w naszej szkole Dzień Gier Planszowych. Uczniowie przynieśli swoje planszówki do szkoły. Podczas wybranych lekcji oraz przerw, każdy mógł zaprezentować swoją grę i zagrać w nią z kolegami w klasie. Dużym zainteresowaniem wśród uczniów cieszyły się nie tylko różnego rodzaju gry planszowe, ale także memory, domino, bierki czy też puzzle. Rozgrywki odbywały się w zabawowej i twórczej atmosferze. Były świetną rozrywką i elementem integrującym zespoły klasowe. To był przyjemny, radosny dzień. Wspólne spędzanie czasu przy grach każdemu uczestnikowi daje wiele korzyści! Planszówki to prawdziwy sport intelektualny, angażujący kluczowe obszary naszego myślenia: planowanie, przewidywanie ruchów przeciwnika, dedukcję, liczenie, zdolności analityczne. Zachęcamy go grania!