?WSCHOWSKA NOC BELFRÓW ,,UCZĘ INACZEJ!”

czytaj...Szkoła to nie tylko miejsce, w którym uczniowie zdobywają wiedzą. Także nauczyciele ciągle uczą się tu czegoś nowego, dlatego chcą się tym podzielić. Z inicjatywy dwóch polonistek – Agaty Karolczyk-Kozyry i Kornelii Musiał 01 października w Szkole Podstawowej nr 1 od godziny 18.00 odbędzie się Wschowska Noc Belfrów, na którą serdecznie zapraszamy nauczycieli z naszego regionu. Wydarzenie zostało objęte patronatem przez ogólnopolski program Wiosna Edukacji. Podczas czterogodzinnego spotkania wschowscy nauczyciele z różnych szkół podzielą się swoim doświadczeniem i pomysłami na temat aktywnego i ciekawego nauczania. Będzie zatem można obejrzeć cykl prelekcji poświęconych nauczaniu różnych przedmiotów, innowacjom pedagogicznym oraz pracy z uczniem autystycznym. Uczestnikom zaproponujemy także udział w krótkich warsztatach. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tu inspiracje dla siebie. Zapisy już od poniedziałku telefonicznie w sekretariacie szkoły, drogą mailową, bezpośrednio u organizatorek lub poprzez poniższy link.
Liczba miejsc ze względów pandemicznych ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie potwierdzające udział w organizowanym przez nas wydarzeniu. Serdecznie zapraszamy!