Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Zaprojektuj okładkę swojej ulubionej książki”!

Przyszedł czas na podsumowanie konkursu zorganizowanego przez bibliotekę szkolną dla uczniów klas I-III. Zadaniem uczestników było wykonanie okładki swojej ulubionej książki dowolną techniką plastyczną. Do biblioteki wpłynęło 17 prac, a każda z nich była niepowtarzalna i wyjątkowa. Komisja oceniająca prace miała z tego powodu niezwykle trudne zadanie. W ocenie prac wzięto pod uwagę pomysłowość i estetykę wykonania.

W rezultacie wyróżniono wszystkie prace i każdy uczeń otrzymał dyplom. Nagrody w postaci książek przyznano zaś siedmiu uczestnikom: Zosi Bazylewicz z kl. Ia, Oliwii Maćkowskiej z kl. Ib, Hani Glapie z kl. Ib, Aleksandrowi Zielnicy z kl. IIb, Karinie Frąckowiak z kl. IIb, Darii Golec z klasy IIIb, Garbysi Kaczmarek z kl. IIIb.

Dziękujemy za udział w konkursie!