Finał Wojewódzki Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Wczoraj odbyły się w Babimoście zawody finałowe w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Mimo, że udział w zmaganiach finałowych wywalczyły trzy drużyny naszej szkoły (chłopcy i dziewczyny w rocznikach 2008 i młodsi oraz dziewczyny 2006-2007) do zmagań przystąpiły tylko dwie nasze reprezentacje. Obie spisały się bardzo dobrze! Chłopcy zajęli 4 miejsce natomiast dziewczyny w starszej kategorii po emocjonującej walce zajęły 3. miejsce i stanęły na podium. ???
Chłopców reprezentowali: Gabriel Jędrasik, Kacper Jakubiak, Tymoteusz Parzy, Natan Bąkiewicz, Michał Reszel, Oskar Wiśniewski, Igor Wilczyński, Michał Woźniak, Fabian Kędzierski. Reprezentacja dziewczyn: Adrianna Kujawa, Zuzia Maciołowska, Oliwia Kreczetowska, Amelia Wolak, Sara Dowhań, Julia Molik, Amelia Saleta, Julia Mirecka.
G R A T U L U J E M Y ❗❗❗