Menu
Projekt - "Kształtujemy kompetencje kluczowe uczniów"

Mistrzostwa Lokalne Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników.

Dwie uczennice naszej szkoły wzięły udział w teście finałowym Mistrzostw Lokalnych Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników. Przypomnijmy, że reprezentowały nas Lena Wybieralska z kl. II a oraz Pola Milczarek z kl. III c. Obie dziewczynki wykazały się dużą wytrwałością, systematycznością i determinacją, za co zostały nagrodzone przez szkolnego koordynatora projektu – p. Ewę Ślipko. I etap polegał na rozwiązywaniu szeregu testów dotyczących wybranych lektur. W czasie kwarantanny było o tyle trudniej, że uczennice musiały pracować zdalnie w określonym czasie. W teście finałowym wyższy wynik punktowy udało się uzyskać Poli, za co została dodatkowo nagrodzona przez powiatowego koordynatora projektu w Bibliotece Publicznej we Wschowie.
Gratulujemy obu dziewczynkom i życzymy dalszych sukcesów w nowym roku szkolnym. 👏👏👏☺️☺️☺️