Nowe książki w bibliotece szkolnej.

Prezentujemy kolejne książki, które czekają na Was – drodzy Uczniowie w naszej bibliotece szkolnej!
Seria „Pies na medal” to propozycja dla najmłodszych czytelników. Książeczki z powiększoną czcionką oraz barwnymi ilustracjami z pewnością przypadną do gustu miłośnikom zwierząt.

Poznajcie historię wszystkich psów na medal!
? „Junior. Opiekun osób starszych”
? „Morus. Pies ratownik wodny”
? „Czart. Pies lawinowy”
? „Falco. Pies lotniskowy”

„To seria wyjątkowych książek przedstawiających historię niezwykłych czworonogów, o których można powiedzieć, że są psami na medal! Ratują ludzi zasypanych przez lawiny, opiekują się starszymi, są przewodnikami osób niewidomych, pracują w GOPR, WOPR lub na policji, na lotniskach oraz uczestniczą w terapiach chorych dzieci. Pies jak zawsze okazuje się najlepszym przyjacielem człowieka i niezastąpionym partnerem w niesieniu pomocy innym.”