Apel szkolny klas 1-3.

20 lutego uczniowie klas 1-3 wzięli udział w apelu szkolnym podsumowującym I semestr. Wyróżniono uczniów za udział w konkursach szkolnych i poza szkolnych oraz przedstawiono wyniki w czytelnictwie. Pani Anna Saleta nagrodziła uczniów, którzy wzięli udział w eliminacjach do Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego. Natomiast pani Ewa Ślipko przedstawiła uczniów, którzy otrzymali dyplom wzorowego czytelnika oraz książkę w nagrodę. Najwięcej książek przeczytali : Maciej Cieplak kl. 3c, Antonina Semeniuk kl. 3c, Klaudia Szymoniak kl. 3c, Pola Milczarek kl. 3c, Agata Suchecka kl. 3b, Wiktoria Przybylska kl.3b. Wyróżniono również klasy, które wypożyczyły najwięcej książek. Najlepiej czytała klasa 3c, 3b i 2a. Nagrodzono brawami osoby , które zakwalifikowały się do półfinału konkursu „Mam pasję i chcę się nią podzielić”, są to: Lena Wybieralska z klasy 2a, Julia Filipek z klasy 3c, Julia Makarowska z klasy 3a, Laura Pisz z klasy 3c, Zuzannna Mroskowiak z klasy 1b, Mieszko Grześkowiak z klasy 3a. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy !