Szkolne eliminacje Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego

18 lutego  w bibliotece szkolnej odbyły się szkolne eliminacje do Powiatowego Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów z klas I-III. Recytacje oceniała komisja w składzie: p. Małgorzata Bajończak, p. Anna Saleta, p. Ewa Ślipko oraz p. Maria Złoczewska. Oceniano dobór repertuaru, opanowanie tekstu, interpretację oraz dykcję i warunki głosowe recytatorów. Nominację do dalszego etapu otrzymało troje uczniów z klasy III a: Julia Bajon, Amelia Sobecka i Mieszko Grześkowiak. Przez Komisję zostały wyróżnione następujące osoby: Lena Sobolewska III a, Marysia Lotka II c i Oliwia Szczyrek I c. Natomiast dyplom za udział w konkursie recytatorskim otrzymały: Hanna Maszańska I a, Amelia Rycielska I a, Maja Karwacka I a, Nikola Bodziona I a, Julia Ambroży I b, Igor Turkiewicz I c, Lena Wybieralska II a, Julia Czekała IIa, Agata Czekała II a, Paweł Jazdon I a, Antoni Pankiewicz II b, Aleksandra Stzrebińska II b, Babriela Kaczmarek II b. Organizatorem konkursu była p. Anna Saleta.