we Wschowie
Menu
Projekt - "Kształtujemy kompetencje kluczowe uczniów"

Wystawa ,,W kosmosie”

18 grudnia uczniowie klas I-III zostali zaproszeni do obejrzenia wystawy ,,W kosmosie”, która powstała w ramach projektu matematyczno-przyrodniczego pt.: ,,Wyruszamy w kosmos”. Korzystając z dostępnych publikacji oraz stron internetowych uczniowie przygotowali foldery, miniksiążeczki oraz prezentację multimedialną o Układzie Słonecznym. Zwiedzający mieli także możliwość obejrzenia samodzielnie wykonanych przez uczniów klasy III b modeli Układu Słonecznego oraz projekty statków kosmicznych. Wszystkim zwiedzającym bardzo dziękujemy za okazane zainteresowanie naszą wystawą.