„Mój kolega z misji”.
W naszej szkole odbyła się akcja „Mój kolega z misji”. Zebrane artykuły szkolne takie jak kredki, ołówki, zeszyty, farby itp. zostaną przekazane dla dzieci i młodzieży z Afryki. Akcja przerosła oczekiwania szkolnych organizatorów – s. Urszuli Taborek i Magdaleny Kulki. Cieszymy się, że uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły z takim zaangażowaniem pomogli w zbiórce, za co serdecznie DZIĘKUJEMY!






