Wspólny wyjazd uczniów klas pierwszych

15 listopada br. uczniowie klas pierwszych wraz ze swoimi wychowawczyniami: p. Natalią Gąda-Kościuk, p. Magdaleną Kulką i p. Anną Saletą wybrali się na wycieczkę do Leszna. Pierwszym punktem wycieczki była wizyta w Parku Trampolin Jump World, gdzie na dzieci czekały trampoliny, tory przeszkód, parkour, koszykówka i siatkówka. Uczniowie dowiedzieli się jak można spędzić czas wolny w kreatywny i aktywny sposób.
Drugim miejscem pobytu dzieci był Teatr Miejski w Lesznie, gdzie obejrzały spektakl pt. „Tylko jeden dzień” w reżyserii Doroty Abbe. Spektakl jest metaforą, poetycką opowieścią o tym, jak w 24 godziny można przeżyć całe szczęście i życie. Celem wycieczki do teatru było rozbudzenie zainteresowań teatralnych dzieci oraz uczenie się kultury odbioru sztuki.
Wycieczka do Leszna dostarczyła pierwszoklasistom wielu niezapomnianych wrażeń.