Menu
Projekt - "Kształtujemy kompetencje kluczowe uczniów"

Z wizytą u weterynarza – poznajemy zawody rodziców

11 czerwca uczniowie z klasy II b wybrali się na wycieczkę do gabinetu weterynaryjnego. Celem spotkania z doktorem panem Bogdanem Jaworskim było poznanie specyfiki pracy weterynarza. Uczniowie obejrzeli gabinet weterynaryjny i dowiedzieli się na czym polega praca weterynarza. Dzieci poznały narzędzia medyczne potrzebne do badania zwierząt. Z wielkim zainteresowaniem uczniowie obejrzeli wszystkie pomieszczenia gabinetu. Pan weterynarz wyjaśnił do czego służą znajdujące się w nich urządzenia. Duże wrażenie zrobiła na dzieciach sala, w której są przeprowadzane zabiegi. Uczniowie brali aktywny udział w spotkaniu i chętnie zadawali pytania panu Bogdanowi Jaworskiemu. Na zakończenie naszej wizyty uczniowie otrzymali od pana weterynarza słodki upominek w postaci pysznych cukierków.