Dzielimy się swoimi pasjami.

Oliwia Pawlak z klasy 7b od dawna pasjonuje się malarstwem i próbuje różnych technik plastycznych, które pozwalają jej rozwijać swój warsztat artystyczny. Najnowsze obrazy Oliwii to martwe natury inspirowane stylami różnych znanych malarzy, można podziwiać je w sali 55.  Swoimi doświadczeniami w malowaniu akwarelami i farbami olejnymi Oliwia będzie się chciała podzielić z innymi uczniami podczas warsztatów. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby skorzystać z takiej formy doskonalenia swoich umiejętności plastycznych zapraszamy i prosimy o zgłoszenie się do nauczyciela plastyki pani Anny Cieśli  w celu wybrania  terminu dogodnego dla wszystkich uczestników zajęć. Dzisiaj prezentujemy jej wcześniejsze prace.