Konkurs recytatorski klas I -III.

19 lutego  w bibliotece szkolnej odbył się konkurs recytatorski dla uczniów z klas I-III. Recytacje oceniała komisja w składzie: pani wicedyrektor Dorota Szeląg, pani Małgorzata Bajończak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, pani Anna Saleta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i pani Ewa Ślipko – nauczyciel języka polskiego. Oceniano dobór repertuaru, opanowanie tekstu, interpretację oraz dykcję i warunki głosowe recytatorów.Przyznano następujące nagrody:1 miejsce: Julia Bajon – klasa IIa      2 miejsce: Zuzanna Sobczyk – klasa II c 3 miejsce: Mieszko Grześkowiak – klasa IIa   wyróżnienie: Julia Czekała Ia wyróżnienie: Agata Czekała Ia wyróżnienie: Lena Wybieralska Ia wyróżnienie: Nikola Gwazdacz – klasa Ib wyróżnienie: Maja Fliegier – klasa IIc wyróżnienie: Jan Bazylewicz – klasa Ib. Decyzją jury Julia Bajon będzie reprezentowała szkołę w eliminacjach Powiatowych Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego.