Finał Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

W dniu 10 października w Babimoście odbył się Finał Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Drużyny z całego województwa zmagały się o miano najlepszej w trzech kategoriach wiekowych: klasy IV-VI, klasy VII – VIII oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych. Osobno chłopcy i dziewczyny. „Jedynka” po eliminacjach w zawodach powiatowych zakwalifikowała się do finałów wojewódzkich – dwie sztafety w najmłodszej kategorii wiekowej chłopców i dziewczyn. Podczas rywalizacji finałowej w Babimoście, gdzie walczyły sztafety będące mistrzami swoich powiatów, bardzo dobrze wypadły drużyny z SP1. Dziewczyny wśród XIII drużyn zajęły VI miejsce, natomiast chłopcy rywalizując w gronie XI drużyn uplasowali się na V miejscu.
Skład drużyn:
Sara Dowhań, Maja Gniewosz, Natalia Kaczmarek, Adrianna Kujawa, Zuzanna Maciołowska, Julia Molik, Obuchowicz Lena, Szafranek Zuzanna, Walkowska Wiktoria
Piotr Czostek, Fabian Jastrzębski, Antoni Kamieniarz, Szczepan Malcher, Kuba Nawrocki, Walkowski Fabian, Igor Wilczyński, Oskar Wiśniewski, Michał Woźniak
Opiekunowie zespołów: Janina Gnieżeńska, Rafał Kulczykowski, Marlena Turlińska