Wybory Samorządu Uczniowskiego 2013

Dnia 27 września br. odbyły się w naszej szkole wybory przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Wzięli w nich udział uczniowie klas IV – VI. W wyniku demokratycznych wyborów przewodniczącą SU została Karolina Pieprzyk z klasy VI C, jej zastępcą Roksana Tkacz z klasy IV A, a sekretarzem Julia Pawlik z klasy IV B.  W zarządzie znalazły się również Michaela Jarosz z klasy IV A, Jagoda Kaminiarz z klasy IV A I Wiktoria Rybka z klasy IV B.
Wszystkim dziewczynom życzymy wielu ciekawych pomysłów i sukcesów.

Opiekunowie SU: E. Grining, W. Motała, R. Alefierowicz

30 września odbyło się zebranie samorządów klasowych z opiekunami, podczas którego w obecności pana dyrektora Macieja Grabianowskiego przedstawione zostały wyniki wyborów i nowy zarząd SU.
Opiekunowie przedstawili propozycje działań zaplanowanych na bieżący rok szkolny i poprosili zarząd o zgłaszanie własnych pomysłów. Pan dyrektor pogratulował wybranym członkom zarządu i życzył wielu ciekawych inicjatyw i powodzenia w pracy na rzecz szkoły.

SU ogłasza akcję zbiórki suchej karmy dla zwierząt ze schroniska we Wschowie. Karmę można przynosić do końca listopada do Sali 54.
Wszystkich, którzy są wrażliwi na los bezdomnych zwierząt, zachęcamy do wzięcia udziału w naszej akcji.