VIII Wschowskie Dni Recyklingu 2013
        4 października nasza szkoła po raz kolejny wzięła aktywny udział w VIII edycji Wschowskich Dni Recyklingu 2013, które rozpoczęły się Festiwalem Piosenki Ekologicznej. Zespół wokalno-taneczny ,,Kantylenki” reprezentujący naszą szkołę zajął II miejsce. Piosenkę pt. ,,Dlaczego?”  wykonały uczennice: N. Kopaczyńska,  A. Suchanecka, P. Krawczak, M. Prałat, L. Paluszkiewicz, N. Cieślak, M. Szalkowska, A. Otto, J. Woroniec, K. Paciorek, P. Zboralska i M. Zboralska. Wyróżnienie jako solistka otrzymała Natalia Cieślak w piosence ,,Miejsce ze snu”. Uczennice do występów przygotowały: J. Suchecka i M. Rodak. Podsumowano VII edycję  konkursu „Segreguję –Jestem O.K.” . Otrzymaliśmy wyróżnienie i nagrodę -  trzy  pojemniki  do selektywnej zbiórki odpadów. Organizatorem imprezy była Spółka Komunalna we Wschowie.