Drużynowe biegi przełajowe - dobry start.
    3.10 na torze Motokrosowym w Olbrachcicach, w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży, odbyły się  zawody powiatowe – Drużynowe Biegi Przełajowe. Udział w nich wzięły szkoły: SP-1, SP-2 , Osowa Sień i Łysiny. Szkolne reprezentacje składały się z sześciu zawodników w każdej kategorii wiekowej. Nasza szkoła do zawodów  zgłosiła pięć drużyn, z których trzy awansowały do finałów wojewódzkich, były to:
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2007 -   Dowhań Sara, Molik Julia, Suchecka Karolina, Bodych Sara, Walkowska Wiktoria,   Szafranek Zuzanna, Maciołowska Zuzanna.
CHŁOPCY ROCZNIK 2007 -  Malcher Szczepan, Kreczetowski Krzysztof, Walkowski Fabian, Kamieniarz Antonii, Czostek Piotr, Szymański Tymoteusz, Nietyksza Oliwer.
DZIEWCZETA  ROCZNIK 2002-2004 -  Ciesielska Julia, Nawrocka Marciana, Kowalska Monika, Maćkowiak Maja, Woźniak Rachela, Krzywicka Alicja.
Bardzo dobrze zaprezentowali się również Gracjan Piekarczyk i Amelia Saleta, którzy indywidualnie zajęli  II miejsce i zakwalifikowali się do finałów wojewódzkich. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.