Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów szkoły.
    17 października w sali gimnastycznej odbyła się uroczystość pasowania pierwszoklasistów na uczniów szkoły. Uczestnikami uroczystości byli uczniowie klas I-III, rodzice, nauczyciele, dyrekcja szkoły. Na początku dzieci z klasy III d i III e przedstawiły program artystyczny, w którym wystąpiły również pierwszaki. Następnie głos zabrał pan dyrektor Maciej Grabianowski, który skierował swoje słowa do najmłodszych oraz ich rodziców. W dalszej kolejności pani wicedyrektor szkoły Dorota Szeląg odczytała tekst ślubowania. Każdy z uczniów klas I został pasowany symbolicznym ołówkiem przez pana dyrektora i odcisnął ślad swojego palca na pamiątkowej karcie. Na koniec wręczono upominki , przygotowane przez klasy III c, III d i III e.