Czytamy i opowiadamy
     26 października z okazji Międzynarodowego Święta Bibliotek Szkolnych odbył się Konkurs Pięknego Czytania i Opowiadania dla klas III. W konkursie wzięło udział 15 uczniów wybranych przez wychowawców. Najlepsi czytelnicy zmagali się z książką Grzegorza Kasdepke „ Ostrożnie”. W rezultacie komisja w składzie: Anna Nowak, Wiesława Motała, Maria Złoczewska przyznała pierwsze miejsce  Martynie Surowiec z klasy IIIb, drugie miejsce zdobył Jakub Szakiel z klasy IIIc  a trzecie miejsce otrzymała Dominika Barełkowska z klasy IIIa. Wyróżnienie otrzymali : Franciszek Bazylewicz z klasy IIIb i Ścimborski Damian z klasy IIIe. Wychowawcom dziękujemy za przygotowanie uczniów a dzieciom za piękne czytanie.