Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.
    Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie 5 listopada. Jest to święto wszystkich bajkowych postaci. Uczniowie klas I-V uczcili ten dzień przebierając się za ulubionych bohaterów bajkowych. Na szkolnych korytarzach pojawiły się księżniczki, wróżki, czarodzieje, diabły. W sali gimnastycznej odbył się uroczysty przemarsz książkowych bohaterów. W tym dniu nagrodzono uczniów biorących udział w konkursach czytelniczych i plastycznych. Klasy IV-te stanęły do turnieju wiedzy dotyczącego najpopularniejszych na całym świecie baśni. Rozgrywki dotyczyły rozwiązywania zagadek, udzielania odpowiedzi na pytania,rozpoznawania rekwizytów, oddzielania grochu od fasoli i układania puzzli. W rezultacie I miejsce zajęła drużna z kl. IV d. Turniej przygotowała pani Kornelia Musiał przy współpracy z biblioteką szkolną.