ZDROWA  WODA  DLA  KAŻDEGO  DZIECKA
    W trosce o zdrowie uczniów na pierwszym piętrze korytarza zainstalowano poidełko. Urządzenie to wykonane jest z materiałów pochodzących z recyklingu, dostosowane do korzystania z wody dla wszystkich dzieci, również dla osób niepełnosprawnych. Specjalny wyświetlacz z licznikiem informuje użytkownika o ilości zaoszczędzonych butelek typu pet, wpisując się tym samym w obowiązujące trendy ekologiczne. Wyposażone jest w wysokiej jakości filtr wystarczający na około 12 000 litrów wody oraz chłodziarkę. Mamy nadzieję, że urządzenie pozwoli ograniczyć spożycie słodzonych napojów przez dzieci. Poidełko już cieszy się dużym zainteresowaniem  uczniów. Głównym sponsorem urządzenia jest Rada Rodziców. Dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy również Bankowi Spółdzielczemu we Wschowie.