Apel podsumowujący I semestr.
    12 lutego odbył się apel szkolny podsumowujący pracę i osiągnięcia uczniów w I semestrze. Na początku głos zabrała pani Wiesława Motała- opiekunka Samorządu Uczniowskiego, która przedstawiła najlepszych uczniów w nauce i klasy z najwyższą średnią ocen. Dyrektor szkoły pan Maciej Grabianowski oraz pani wicedyrektor Dorota Szeląg wręczyli dyplomy oraz upominki w postaci bonów na zakup książek w empiku następującym uczniom: Adrianowi Chudzikowi- śr. 5,1, Marice Antoniuk –śr. 5,1, Agacie Otto – śr.5,0.Nagrodzono również uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapów rejonowych konkursów przedmiotowych: Adrian Chudzik( j. polski, matematyka, historia, przyroda, j. niemiecki), Wiktoria Golinowska( matematyka), Alicja Hornicka( matematyka, j. niemiecki), Kamil Jaworski( matematyka, j. polski), Dominik Kowalski( matematyka), Jakub Krawczak( j. polski, j. niemiecki), Julia Kamyszek( j. polski), Agata Otto( j. polski, j. niemiecki), Julia Woroniec ( j. polski, j. niemiecki), Maja Bardzińska (j. polski), Aleksandra Huzar( j. niemiecki), Natalia Michalewicz( j. niemiecki). Wyróżnić należy Adriana Chudzika, który reprezentował szkołę w konkursach z j. polskiego i matematyki na etapie wojewódzkim. Adrian w konkursie z j. polskiego otrzymał tytuł LAUREATA. Przed nim jeszcze konkurs z matematyki.
Cztery klasy uzyskały wysoką średnią ocen: kl. Va- śr. 4,2, IVc – śr. 4,13, IVa śr. 4,04, VIb –śr. 3,95.Na zakończenie opiekuna SKO pani Iwona Leszczewska przedstawiła wyniki poszczególnych klas dotyczące oszczędzania, zbiórki baterii, makulatury i nakrętek, a pani Małgorzata Bajończyk poinformowała, że tytuł SUPER-KLASY otrzymali uczniowie z kl. Ib.  Wszystkim uczniom życzymy wesołych i bezpiecznych ferii.