„Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku.

30 marca  w Kostrzyniu nad Odrą odbyła się XVII edycja turnieju wojewódzkiego „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku. W zawodach wzięło udział 16 Mistrzów z powiatów województwa lubuskiego. W kategorii  U10,U12 zostały rozlosowane 4 grupy po 4 zespoły. W naszej grupie rozegraliśmy mecz z Akademią Młodych Orłów z  Zielonej Góry z wynikiem 1:4, następnie z Akademią Młodych Orłów z Międzyrzecza  z  wynikiem 2:1 i z Fudbool  Akademia Krosno z wynikiem 1:0. W ogólnej punktacji drużyna zajęła 8 miejsce. Naszą szkołę reprezentowali  uczniowie z klas III  trenujących w Koronie Wschowa pod kierunkiem pana M. Nowaczyka: Czostek P., Kamieniarz A., Kreczetowski K., Malcher Sz., Nawrocki K., Nietyksza O., Szyszka P., Wawrzyniak .F, Witkowski A., Zielonko E. Chłopcy walczyli bardzo dzielnie. Każdy z uczestników otrzymał medal i słodki upominek. Przygotowała J.Gnieżeńska.