VII edycja konkursu „ Mam pasję i chcę się nią podzielić”.
    22 marca odbyła się VII edycja konkursu „ Mam pasję i chcę się nią podzielić”. Do walki o finał przystąpiło 26 uczestników w kategorii: recytacja, śpiew, gra na instrumentach, taniec. Komisja składająca się z nauczycieli i przedstawiciela Samorządu Uczniowskiego (panie: Elżbieta Grining, Justyna Suchecka, Aneta Strzebińska, Inga Zeler oraz uczeń klasy VIIa Stanisław Nieścior) zakwalifikowała do finału następujących wykonawców: Weronikę Gralę, Aleksandra Czostka, Julię Filipek, Karolinę Suchecką, Grupę taneczną z kl. IIIa, Gupę taneczna z klas Ivc, Zuzannę Sobczak, Grupę taneczna z klasy VIb, grupę taneczna z klasy IIIa i b, Amelię Respondek, Łukasza Sierotę. Po konkursie uczniowie poprzebierani w wiosenne stroje tańcem i śpiewem powitali Wiosnę.