OLIMPIADA MAŁEGO RATOWNIKA
    W dniu 08 czerwca na zaproszenie do wzięcia udziału w międzyszkolnym konkursie o puchar przechodni „Olimpiada Małego Ratownika „ odpowiedziały trzy zespoły 5 osobowe: Szkoła Podstawowa z Osowej Sieni, Szkoła Podstawowa z Siedlnicy i Szkoła Podstawowa nr 1 Wschowa. Celem tego konkursu było kształtowanie świadomości i postaw uczniów sprzyjających bezpieczeństwu własnemu i innych, promowanie i upowszechnianie zasad ratownictwa przedmedycznego oraz kształtowanie świadomości udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Konkurs składał się z części teoretycznej obejmującej wiedzę na temat udzielania pierwszej pomocy i części sportowej opartej na realizacji konkurencji zespołowych. W komisji konkursowej zasiedli opiekunowie zgłoszonych zespołów. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy III a – Bartłomiej Suchecki, Marcin Kamiński, Liwia Sadłoń, Jakub Kominek, Dawid Nieścior - Kreische.
W klasyfikacji końcowej:
I miejsce : Szkoła Podstawowa z Osowej Sieni