„ Mam pasję i chcę się nią podzielić”- finał.

8 czerwca odbył  się finał VI edycji konkursu „ Mam pasję i chcę się nią podzielić”. W tym roku do rywalizacji przystąpiło dziesięcioro uczniów. Swoje talenty prezentowali w takich kategoriach jak: taniec, śpiew, instrument muzyczny, akrobatyka. Poziom występów był wysoki, dlatego niełatwo było przyznać pierwszą nagrodę. W rezultacie I miejsce przyznano Zuzannie Maciołowskiej z klasy IIId za układ akrobatyczny, II miejsce wywalczył Olek Czostek z klasy IIc – gra na perkusji, III miejsce przypadło Amelii Urbaniak – gra na flecie. Olek otrzymał również nagrodę publiczności, którą zasponsorował Samorząd Uczniowski.  Uczniowie otrzymali nagrody pieniężne ufundowane przez Radę Rodziców oraz książki i pamiątkowe długopisy z Gminnego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Gratulujemy!