„Recepta na zdrowie”
Tradycją, dla uczniów, stał się międzyszkolny turniej piłki nożnej inaugurujący sportowy rok szkolny, który odbył się 7 października w Szkole Podstawowej nr 1 we Wschowie. Celem spotkania była popularyzacja tej dyscypliny wśród dzieci, promocja aktywnych form wypoczynku oraz integracja zespołów w klimacie przyjaznej sportowej rywalizacji. Tym razem w piłkarskich zmaganiach udział wzięły drużyny: SP Osowa Sień, SP Konradowo, SP Szlichtyngowa i SP1 Wschowa. Zawodnicy wykazali się nie tylko sportowym zacięciem, walecznością, ale przede wszystkim piłkarskimi umiejętnościami. W przerwach rozgrywanych meczów uczestnicy mogli skorzystać z poczęstunku (drożdżówki, owoce i napoje) oraz obejrzeć występy cheerleaderek  z SP1, które swoimi energetycznymi tańcami uświetniały spotkanie. Na zakończenie organizator turnieju p. Ania Gadkowska przedstawiła wyniki, wręczyła dyplomy i nagrody dla wszystkich uczestników. Realizacja projektu „Recepta na zdrowie ” w takiej formie była możliwa dzięki wsparciu Rady Rodziców, GKRPA i Pw R oraz piekarni pana W.Gierczaka, za co serdecznie dziękujemy.

Klasyfikacja końcowa  turnieju:  I miejsce- SP Szlichtyngowa, II miejsce – SP Osowa Sień, III miejsce –SP 1 Wschowa,  IV miejsce – SP Konradowo
Naszą szkołę reprezentowali : C. Drozdowski, T. Napierała, Sz. Rękoś, A. Piasecki, P. Zielonko, O. Polak, K. Juśkiewicz, J. Borowik.