Zwycięzcy konkursu
    22 października w Zamku Królewskim we Wschowie odbyło się podsumowanie konkursu „Duchowość ziemi wschowskiej- obraz kultury religijnej i dziedzictwa kulturowego” zorganizowanego przez Stowarzyszenie Czas A.R.T. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do zastanowienia się nad dziejami, różnymi kulturami i religiami, współistniejącymi dawniej na terenie powiatu wschowskiego.
    W konkursie tym wzięli udział nasi uczniowie z klasy III a – Miłosz Mały i Marcin Płóciniak. Wykonali oni prace plastyczne, które zostały docenione przez komisję. Chłopcy zajęli  I miejsca w  kategorii klas I – III. Otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe. Prace zaprezentowano podczas konferencji naukowej, która odbyła się 22 i 23 października. Gratulujemy!