Przedszkolaki w szkole.
         04 listopada  odwiedziła naszą szkołę najstarsza grupa dzieci z Przedszkola nr 1. Zostali oni zaproszeni przez uczniów i wychowawczynię klasy III a. Przedszkolaki z pomocą swoich starszych kolegów wykonywały zadania na tablicy interaktywnej. Kolorowały obrazki siedząc w szkolnych ławkach. Po zajęciach w klasie wszyscy udali się do sali zabaw, aby obejrzeć przygotowaną przez uczniów inscenizację o jesieni i wysłuchać śpiewanych przez nich piosenek. Natomiast przedszkolaki zaprezentowały się w patriotycznym repertuarze.
Po wspólnych pląsach uczniowie klasy IIIa czytali dla swoich gości  zagadki.
    Spotkane było bardzo udane i przebiegło w miłej atmosferze. Dzieci miały okazję zwiedzić szkołę i poznać starszych kolegów, z którymi spotkają się już jako uczniowie.