Warsztaty ceramiczne.
16 listopada członkowie kółka plastycznego , pod opieką pani Anny Cieśli odwiedzili pracownię ceramiki działającą przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym we Wschowie prowadzoną przez p. Joannę Lewandowską. Mieli okazję  poznać zasady tworzenia różnych form przestrzennych w glinie. Pod czujnym okiem prowadzącej powstawały przepiękne anioły, bałwanki, zwierzątka, które następnie zostały „ wypieczone” w specjalnym piecu garncarskim. Praca w glinie daje dużo satysfakcji, uczy delikatności i wyczucia, kreatywności, cierpliwości bo można modyfikować swoje pomysły , ponieważ na efekt końcowy trzeba trochę poczekać. Proces suszenia, wypiekania i studzenia glinianych wytworów trwa bowiem kilkanaście  godzin.