Zawody w czwórboju LA

21 maja  na stadionie OSiR we Wschowie  odbyły się zawody w czwórboju LA  w ramach LOM. Zawodnicy startowali w czterech dyscyplinach : bieg na 60m,600m dz., 1000m chł., skok w dal, rzut piłką palantową. W zawodach uczestniczyli zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 1i nr 2 we Wschowie. Naszą szkołę reprezentowali  następujący uczniowie :Żaglewski Ł, Drozdowski C, Napierała T, Rękoś Sz, Dziełakowski  G, Kubiak M, Tkacz R, Krzywicka W, Mucha W, Duda S, Skowrońska O, Kurkowiak M. Największą liczbę punktów w grupie chłopców zdobył  Żaglewski  Łukasz-215, natomiast w grupie dziewcząt Krzywicka Wiktoria-185. Chłopcy łącznie zdobyli 811 punktów zajmując II m , o 30 mniej od SP2. Dziewczęta łącznie zdobyły 845 punktów zajmując II m, o 148 mniej od SP2.  Relację przygotowała J.Gnieżeńska.