Konkurs historyczny.
    20 maja odbył się konkurs historyczny dla klas IV- VI „ Polska pierwszych Piastów”. W tym roku przypada 1050 rocznica ważnego dla Polski i Polaków wydarzenia, które miało ogromne znaczenie dla wszystkich pokoleń. Data 966 uznawana jest za początek zaistnienia państwa polskiego. Przed rozpoczęciem konkursu został odczytany fragment książki Pawła Wakuły „ Jagiełło pod prysznicem” oraz zaprezentowano książki z tej tematyki, które biblioteka otrzymała w ramach programu „ Książki naszych marzeń” i projektu realizowanego przez Samorząd Uczniowski we współpracy z Biblioteką Szkolną pt.„ Gdy pytasz mnie, czym Ojczyzna jest odpowiem…”. W rezultacie I miejsce zajęli uczniowie z klasy Va Jan Łozowski i Wiktor Knaflewski, II miejsce przypadło klasie VIa w składzie Szymon Stasiak i Adrian Piasecki, III miejsce klasa VIb Tomek Płóciniak i Kacper Pawlak.