Konkurs pięknego czytania.
    15 grudnia w bibliotece szkolnej odbył się Konkurs pięknego czytania dla klas II. Uczniowie czytali baśń H.Ch. Andersena „ Królowa Śniegu”. Do konkursu przystąpiło 10 dzieci. Swoje klasy reprezentowali : Berełkowska Dominika i Cieplak Mikołaj z kl.IIa, Surowiec Matylda i Turlińska Matylda z kl. IIb, Szakiel Jakub i Kreczko Oliwer z kl. IIc, Młotkowski Marcel i Szwarc Mateusz z kl. IId, Pawlik Amelia i Ścimborski Damian z kl. IIe. Komisja oceniała uczniów według czterech kryteriów: płynność, dykcja, znaki przestankowe, interpretacja tekstu. Najwięcej punktów otrzymali :Berełkowska Dominika i Surowiec Matylda – I miejsce, Szwarc Mateusz II miejsce oraz Jakub Szakiel III miejsce. Gratulujemy.