Półfinał 6. edycji konkursu „ Mam pasję i chcę się nią podzielić”.

16 marca odbył  półfinał 6. edycji konkursu „ Mam pasję i chcę się nią podzielić”. Konkurs połączony był z powitaniem nadchodzącej wiosny. W prezentacjach półfinałowych wystąpiło 15 uczestników  w kategoriach: gra na instrumencie, śpiew, taniec i akrobatyka. W rezultacie, decyzją jury, do czerwcowego finału zakwalifikowali się następujący uczniowie: Maciołowska Zuzia, Urbaniak Amelia, Czostek Olek, Grala Weronika, Knaflewski Wiktor, Bodziona  Martyna, Respondek Amelia, Suchecka Karolina, Suchecka Żaneta, Rycielska Martyna, Szafranek Zuzia, Walkowska Wiktoria. Nadchodzącą,  nową porę roku uczniowie powitali kolorowymi strojami. Nagrodzono tych, którzy wyróżniali się oryginalnymi przebraniami. Imprezę przygotowały panie: Grining E., Motała W., M. Złoczewska.