SP-1 kibicuje podczas play-off ekstraklasy koszykarek.
     25 marca uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 kolejny raz mogli obejrzeć na żywo mecz Ekstraklasy kobiet w koszykówce. Ćwierćfinałową  rywalizację,  między zaprzyjaźnionym ze szkołą klubem CCC Polkowice a zawodniczkami z Gorzowa, uczniowie nie tylko z ogromnym zainteresowaniem oglądali, ale głośno  i entuzjastycznie reagowali na każdy zdobyty kosz. Polkowiczanki przystąpiły do trzeciego meczu play-off pod ogromną presją. Porażka oznaczałaby koniec marzeń o medalu. Gorące wsparcie kibiców pomogło pokonać akademiczki z Gorzowa Wielkopolskiego wynikiem  82: 69. Widowisko dostarczyło uczestnikom wielu emocji i niezapomnianych wrażeń. Miłym akcentem spotkania było wspólne zdjęcie z zawodniczkami  CCC Polkowice. Uczniowie  SP -1 Wschowa  dziękują władzom Klubu CCC Polkowice za zaproszenie na mecz. Organizatorem wyjazdu była p. A. Gadkowska.