Eliminacje do Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego.
    28 marca  odbyły  się szkolne eliminacje do Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego. Organizatorem konkursu, który cieszył się dużą popularnością wśród uczniów była pani Anna Nowak. W konkursie udział wzięło kilkunastu recytatorów z kl. I - III. Wiersze były ciekawe i barwnie zaprezentowane. Jury w składzie: Małgorzata Bajończyk, Maria Złoczewska, Wiesława Motała, Anna Saleta wybrało do dalszego etapu, który odbędzie się w Sławie, następujących uczniów:
Surowiec Matylda kl. II b
Barełkowska Dominika kl. II a
Chodorowska Antonina kl. III a
Osoby wyróżnione wezmą udział w Powiatowym Konkursie Recytatorskim. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i skromne upominki, które wręczyła pani Natalia Gąda- Kościuk. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w drugim etapie konkursu recytatorskiego.