Lekcje z panią Cecylią.
    30 marca na lekcję wychowawczą do naszej klasy przyszła   Pani Cecylia – absolwentka SP1, uczennica pani Anny Waszkowiak. Wychowawczyni  poinformowała nas, że Pani Cecylia przeprowadzi z nami pięć kolejnych lekcji wychowawczych.
Tematem zajęć było bezpieczeństwo w Internecie – przemoc internetowa. Na lekcjach robiliśmy plakaty, nakręciliśmy film a przede wszystkim rozmawialiśmy o bezpieczeństwie. Nauczyliśmy się, żeby nie podawać swoich danych, nie ,,hejtować’’, nie śmiać się z innych ludzi oraz jak reagować na obraźliwe wpisy w Internecie.
Bardzo cieszyliśmy się, kiedy Pani Cecylia przychodziła do nas, ponieważ lekcje z nią były bardzo ciekawe i prowadzone trochę  w inny sposób, niż lekcje , do których jesteśmy przyzwyczajeni.
Dziękujemy  Pani  Cecylii Guzewicz za ciekawe zajęcia.
Oliwia Pawlak kl. 5b