„Piątki piłkarskie dziewcząt”.

W środę 29 marca na  szkolnym Orliku odbyły się gminne zawody sportowe tzw. „Piątki piłkarskie dziewcząt”. Udział w nich wzięły drużyny z Osowej Sieni, Lginia i SP- 1 Wschowa. Ogromne emocje towarzyszyły zarówno zawodniczkom jak i kibicom, którzy gorąco dopingowali podczas rozgrywanych meczów. Nasz zespół pod opieką p. A Gadkowskiej w składzie – M. Nawrocka, A. Biskup, A. Saleta, O. Stefańska, N. Łączna, M. Maćkowiak, R. Dancewicz, O. Turlińska, M. Bodziona i R. Woźniak zaprezentował się bardzo dobrze. Remis 1:1 z drużyną z Lginia i wygrana 3 :0 z zespołem z Osowej Sieni  wystarczyły, aby wygrać cały turniej. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco :  I miejsce – SP 1 Wschowa, II miejsce – SP – Lgiń, III miejsce – SP – Osowa Sień.