Zawody w  koszykówce dziewcząt w ramach LOM.
     W  21 kwietnia w naszej szkole odbył się półfinał rozgrywek w koszykówkę dziewcząt w ramach LOM. W rozgrywkach wzięły udział  cztery szkoły: SP1 Wschowa, SP Szprotawa, SP Przylep, SP Trzebiechów. Naszą  szkołę reprezentowały następujące uczennice: Porańska Z ,Antoniuk M, Strzebińska W, Kurasińska W, Ciesielska J, Maćkowiak M, Kowalska M, Krzywicka A, Wożniak R Krzywicka O. ,Wieczorek N .Młode miłośniczki koszykówki  rozegrały ze sobą emocjonujące mecze  i wykazały się  wzorową postawą sportową awansując do finału wojewódzkiego, a przygotował  je do rozgrywek pan  Czesław Kuppe. Wynik meczów przedstawia się następująco: SP1 Wschowa - SP Szprotawa 74: 22, SP Szprotawa –SP Trzebiechów 34:17,SP Przylep –SP Trzebiechów 10:36, SP1 Wschowa – SP Przylep 74:0 .Notatkę sporządziła J. Gnieżeńska.