II Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny z okazji Światowego Dnia Ziemi.
   26 kwietnia w związku z obchodami Światowego Dnia Ziemi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Międzyszkolnym  Konkursie Ekologicznym.  Organizatorem konkursu było Gimnazjum Językowe we Wschowie oraz I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Tomasza Zana we Wschowie. Celem konkursu było: rozwijanie zainteresowań ekologicznych uczniów, kształtowanie nawyków i zachowań proekologicznych, uświadomienie uczniom konieczności ochrony przyrody oraz  wpływu działalności człowieka na środowisko przyrodnicze. Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie klasy VI a: Jan Łozowski, Kacper Małyniak, Jakub Witek, Mateusz Apolinarski.  Uczestników konkursu zaproszono  na pokazy ciekawych i widowiskowych  doświadczeń chemicznych i sportowych oraz koncert muzyczny.